main banner
Saaremaa Spordisõber logo
logo

Shetland tahab korraldada taas Saarte mänge

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
30.08.2018
07:53

Shetlandi valitsus ja kohalikud spordijuhid on võtnuks nõuks hakata töötama selles suunas, et korraldada 2027. aasta Saarte mänge.

Shetland võõrustas esimest korda Saarte mänge 2005. aastal. Mängude maksumuseks hinnata pisut enam, kui 2 miljonit naela, millest omavalitsus on valmis katma 400 000 ülejäänud suumad on valmis katma sponsorid ja erinevad Šotimaa fondid.

Üks Shetlandi valitsuse liikmeid George Smith ütles, et see on üks paremaid uudiseid, mida viimastel aegadel on kuulda olnud. „See kõik aitab muuta Shetlandi atraktiivsemaks elu ja töö paigaks,“ lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.