main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Aivar Jäns püüab vastasel eest ära boosta. Alver Kivi

Aivar Jäns püüab vastasel eest ära boosta. Alver Kivi

Aivar Jäns tegi Premium liiga debüüdi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.08.2018
20:53

Teisipäeval mängitud Eesti jalgpallimeistrivõistluste Premium liiga kohtumise FC Kuressaare – Narva JK Trans 84. minutil Mairo Miili asemel väljakule tulnud Aivar Jäns tegi sellega Premium liiga debüüdi.

„Tunne oli muidu hea, olen ammu tahtnud teha esinduse eest ametlikus mängus debüüdi,“ lausus Aivar Jäns, lisades, et selle vähese väljakul oldud ajaga sai ta täitsa okeilt hakkama. „Ei saa öelda ,et midagi keerulist oli. Teadsin jube enne, et tempo on väga kõrge ja et tuleb palju jooksmist kaitsesse teha.“

Peatreener Jan Važinski ütles, et Aivar Jäns on kindlasti üks nendest noortest mängijatest, kellest oodatakse läbimurret. „Kui ta teeb korralikult ja pidevalt trenni on Aivar kindlasti üks neid meie kasvandikest keda tahame esindusmeeskonnas näha,“ rääkis treener.

Aivar Jäns tunnistas, et tema eesmärgid on muidu kõrged. „Kuid see hooaeg on läinud kuidagi üle kändude, järgmine aasta tuleb korralik ettevalmistus teha ja eks näis mis saab, ehk koputan tugevamini esinduse uksele,“ märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.