main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Teern (paremal) trennis. jalgpall.ee

Kristina Teern (paremal) trennis. jalgpall.ee

Kristina Teern ja Victoria Vihman koondises

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.08.2018
20:49

Koos naiste jalgpalli  Balti turniiriga toimub Tallinnas 31. augustist kuni 2. septembrini tüdrukute U15 koondise turniir, kus koondisesse kuuluvad FC Kuressaarest ründaja Kristina Teern ja väravavaht Victoria Vihman.

Noortekoondise jaoks on tegemist esimese suurema turniiriga rahvusvahelisel tasemel. Seni on aasta jooksul tehtud treeningkogunemisi ning peetud treeningmänge vanemate tüdrukute koondistega. „Eelkõige soovime tüdrukutele anda hea esimese koondise esindamise kogemuse. Tüdrukud on treeningutel olnud väga tublid ja näidanud head võistkonnavaimu,” rääkis eelseisvast turniirist koondise peatreener Aleksandra Ševoldajeva. „Kindlasti tulevad huvitavad kohtumised, sest me ei tea täpselt, kuidas vastased mängivad. Meie lähme andma endast parimat!”

Avakohtumine peetakse reedel, 31. augustil, kui kell 15 algavas mängus võõrustatakse Leedut. Laupäeval kohtuvad kell 12 leedulased lätlastega ning pühapäeval, 2. augustil on Eesti vastaseks Läti, kui mäng algab kell 12.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.