main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Dante Lewerock Kuressaare staadionil soojendusel. Alver Kivi

Dante Lewerock Kuressaare staadionil soojendusel. Alver Kivi

Bermuda jalgpallurile oli Saaremaa tuttav

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
30.08.2018
07:54

Kui Narva Transi Bermudalasest keskkaitsja Dante Roger David Leverock oma meeskonnaga Saaremaale FC Kuressaare vastu mängima tuli ei tulnud ta enda jaoks tundmatusse kohta, kuna ka tema kodusaar osaleb Saarte mängudel.

„Muidugi olin ma Saaremaast kuulnud ja olen kursis Saarte mängudega,“ rääkis Dante Leverock. „Kui mu sõbrad said teada, et tulen mängima Eestisse, siis soovitasid nad kindlasti ka Saaremaal ära käia ja siin ma olen.“

Dante Leverock ei ole ise Saarte mängudel osalenud, sest Bermuda jalgpallimeeskond pole turniiril kaasa teinud. „Jah see on nii, sest need Euroopas toimuvad turniirid on olnud meie jaoks liiga kaugel,“ tõdes oma riigi koondisesse kuuluv keskkaitsja.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.