main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Indrek Kajupank koondises

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
30.08.2018
08:29

Eesti meeste korvpallikoondis alustab neljapäeval treeninglaagriga, et valmistuda eelseisvateks 2019. aasta maailmameistrivõistluste valikmängudeks. Esimesel treeningpäeval liitub koondisega 10 meest, ülejäänud viis jõuavad erinevatel põhjustel pisut hiljem.

Üldfüüsilist ettevalmistust peatreener Tiit Soku käe all alustavad järgmised korvpallurid: Rain Veideman, Martin Paasoja, Jaan Puidet, Tanel Kurbas, Mihkel Kirves, Saimon Sutt, Karl-Martin Kask, Indrek Kajupank, Kregor Hermet ja Siim-Sander Vene, teatab basket.

Eesti koondis kohtub kahes kontrollmängus Belgia rahvusmeeskonnaga. Mängud toimuvad 6. septembril Tartus ja päev hiljem sama algusajaga Rakveres.

Esimene kohtumine MM-valikmängude teises ringis toimub juba 13. septembril koduses Saku Suurhallis kui vastamisi minnakse G-alagrupi täiseduga võitnud Saksamaaga. Kolm päeva hiljem, 16.septembril hakatakse võõral väljakul mõõtu võtma tugeva Serbia koondisega.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.