main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Aksalu soojendusel. jalgpall.ee

Mihkel Aksalu soojendusel. jalgpall.ee

Mihkel Aksalu sai koondisekutse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.08.2018
08:32

Eesti meeste jalgpallikoondis mängib kümne päeva pärast algava UEFA Rahvuste liiga raames septembrikuus kaks kohtumist, kui esmalt võõrustatakse Kreekat ja seejärel sõidetakse üle lahe külla Soomele. Koondise peatreeneri Martin Reimi valikusse kuulub eelseisvateks kohtumisteks ka väravavaht Mihkel Aksalu.

Eesti – Kreeka kohtumine toimub A. Le Coq Arenal reedel, 8. septembril kell 21.45. Pääsmed on saadaval Piletilevis. Mängu esitleb jalgpalliliidu suurtoetaja Tele2. Kolm päeva hiljem, 11. septembril, kohtutakse võõrsil Soomega. Mängu pääsmeid saab soetada jalgpalliliidu kodulehekülje kaudu.

Rahvuste liiga alagrupi võitja võib jõuda 2020. aasta EM-finaalturniirile ja tõuseb järgmiseks Rahvuste liigaks aste kõrgemale. Seega on tegemist kohtumistega, kus on mängus tähtsad punktid. Lisaks Kreekale ja Soomele on meie alagrupis ka Ungari.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.