main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Alari Hiis asub pealeviskele. Alver Kivi

Alari Hiis asub pealeviskele. Alver Kivi

Selgusid Orissaare Träxi vastased

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
31.08.2018
08:41

Hooajal 2018/2019 soovib korvpalli Saku II liigas osaleda 17 meeskonda. Kuna regiooniti jagunevad meeskonnad natuke ebaühtlaselt, on liiga formaat varasemast pisut erinev, vahendab basket.ee.

Eelmisel hooajal mängiti esmalt 4-liikmelistes alagruppides ning seejärel 5-liikmelistes vahegruppides, mis tähendas võistkonna jaoks 6 mängu alagrupis ning 8 mängu vahegrupis. Kuna vahegrupi mängude ajakava paika saamine on tekitanud probleeme, siis on tänavu formaati pisut ringi tehtud:  mängitakse kahes suures regioonis ja kaovad ära vahegrupid. Laias plaanis jääb ka mängude arv ja sõitude arv samaks, sest n-ö oma regiooni meeskondadega mängitakse ikka ning lisaks on mõned sõidud väljapoole.

Ühise regiooni moodustavad varasemad Põhja ja Lääne regioonid, kus on 9 võistkonda (ühel võistkonnal 16 mängu). Teise regiooni moodustavad varasemad Lõuna ja Ida regioonid, kus on 8 võistkonda (ühel võistkonnal 14 mängu).

Mõlemast alagrupist saab 4 paremat veerandfinaali (mängitakse 2 võiduni), A alagrupi esikoht mängib B alagrupi neljandaga jne.

Alumised kohad mängitakse ka välja, et paika panna liiga üldreiting. Alagrupis 5.-8.koha saanud meeskonnad mängivad kohtadele 9.-16. Esimeses ringis on mängud kodus-võõrsil ning järgmises kahes ringis selgub võitja 1 mänguga.

Põhiturniiri mängud algavad oktoobri teisel nädalal ning lõpevad veebruaris. Märtsis-aprilli alguses on kohamängud ning 13.-14.aprill finaalturniir.

A-alagrupp: KK Viimsi/Kesklinna KK, Rapla Korvpallikool, BC Kalev II, KK Paulus/Pärnu Mets, Orissaare Sport, KK Rae Koss/Hansaviimistlus, MTÜ TTÜ Korvpallikool, Keila Korvpallikool, Haapsalu Korvpallikool

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.