main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Urmas Tali on aja maha võtnud. Irina Mägi

Urmas Tali on aja maha võtnud. Irina Mägi

Selgusid Saaremaa VK vastased karikasarjas

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.10.2018
16:43

Eesti Võrkpalli Liidu kontoris toimunud Eesti karikavõistluste loosimisel paigutati eelmise aasta finalistid Saaremaa VK ja Bigbank Tartu erinevatesse tabelipooltesse.

Meeste karikavõistlustel osaleb seekord 6 meeskonda Credit24 Meistriliigast ja 4 esiliigast. Ülemisse tabelipoolde loositi meistriliiga klubidest Bigbank Tartu ja Pärnu VK. Bigbank ootab oma veerandfinaalivastast paarist LotusTimber/Neemco SK – Tallinna Ülikool, kes mõlemad kuuluvad esiliigasse. Pärnu kohtub veerandfinaalis samuti esiliiga meeskonna TalTech/Kiiliga.

Alumise tabelipoole veerandfinaalis kohtuvad Selver Tallinn ja esiliiga meeskond EMÜ. Meistriliiga klubidest lähevad juba avaringis vastamisi TalTech ja Rakvere VK ning selle paari võitjat ootab veerandfinaalis ees tiitlikaitsja Saaremaa VK.  Saaremaa VK peatreener Urmas Tali ütles, et loosimisel läks hästi. „Nüüd on vaja ise ka mängima hakata, siis on võimalused ka ise midagi ära teha,“ lausus ta.

Mängitakse kodus-võõrsil süsteemis kuni finaalini. Kaheksandikfinaalid peavad olema mängitud 29. oktoobriks, veerandfinaalmängud 16. novembriks ja poolfinaalmängud 10. detsembriks.

Karikafinaalid toimuvad 22. detsembril. Finaalide toimumispaik selgub pärast meeste poolfinaale ja 2018. aasta karikafinaalid toimuvad selle meeskonna kodusaalis, kes lõpetas kahest finalistist 2017/2018 hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.