main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

U18 noormehed võrkpalli karikavõistluste tsoonis teised

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
08.10.2018
16:39

Saaremaa spordikooli U18 noormehed mängisid laupäeval, 6.oktoobril Tartus Eesti võrkpalli karikavõistluste tsooniturniiri, kus saavutati teine koht.

Esmalt kohtuti Rakvere spordikooli eakaaslastega, kus esimese geimi põnevas lõpplahenduses olid saarlased siiski kindlamad. Teised kaks geimi kuulusid aga juba kindlamalt Saaremaa noormeestele ja 3:0 mänguvõit kirjutati tabelisse.

Teine mäng toimus aga koduväljakul mänginud tartlastega. Esimene geim oli võrdsete mängu kuni 15:15 seisuni, kus seejärele Olerex/Veski Mati Tartu noormehed oma rünnaku paremini jooksma said ja geimivõidu vormistasid.

Teist geimi alustasid Asko Esna hoolealused aga bravuurikalt, kui 8:3 ette mindi. Tartul oli aga vastus kohe tagataskust võtta ja 9:9 seisis peagi tablool viik. Selle geimi kaotasid saarlased 25:19. Kolmas geimis kuulus juba kindlalt Tartule ja seega mäng 3:0.

Saaremaa spordikooli poiste treener Asko Esna nentis, et mängu saatus otsustati ära teise geimi algul. „Olime seal kenasti mängus sees ja vastane hakkas kergelt kätt juba väristama. Tegime just siis paar rumalat eksimust ja vastane tegutses nendel hetkedel väga hästi. Eks muidugi spordimehe hing ihkaks rohkemat, aga hetke olukorda vaagides, tuleb meil siiski II finaalis mängida,” lausus ta.

Noormehed mängisid koosseisus: Egert Andrejev, Kaspar Lest, Gerdo Pool, Mart Vahter, Tanel Raamat, Markkus Erin-Uussaar, Lauri Lakkur, Martin Rosljuk, Laur Palijenko ja Mark Jake Buchwald.

U18 finaalturniirid peetakse 9.-11. novembril.

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.