main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskond rünnakut üles võtmas. Alver Kivi

Naiskond rünnakut üles võtmas. Alver Kivi

Saaremaa naiskond alustab karikasarja esiliiga võistkonna vastu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.10.2018
16:44

Naiste võrkpalli karikavõistlustel osaleb 7 võistkonda meistriliigast ja 2 võistkonda esiliigast. Kaks Balti liigas osalevat Eesti klubi TÜ/Bigbank ja TalTech/Tradehouse paigutati eri tabelipooltesse.

Ülemises pooles oleva Tartu Ülikooli naiskonna veerandfinaali vastane tuleb paarist Saaremaa – VK Kramp N1 (esiliiga).

„Ei taha küll enne mängu kedagi maha kanda, aga usun, et Tartuga mänguni ikka jõuame,“ rääkis Saaremaa naiskonna peatreener Peeter Vahtra. „Aga, et vastu tuleb Tartu on karm teema. Nad on seni näidanud ikka kõige paremat mängu ja on kindlasti favoriit. Aga midagi pole teha, kui tahad võita, siis pead võitma kõiki vastaseid.“

Sama tabelipoole teises veerandfinaalis kohtuvad Gerardo’s Toys/Neemeco (esiliiga) KohilaVK/E-Service.

Alumises tabelipooles loositi järgmised veerandfinaalide paarid: Audentese SG/NK – Tallinna Ülikool ning Famila/Võru VK – TalTech/Tradehouse ehk tuleb kaks meistriliiga naiskondade vastasseisu.

Mängitakse kodus-võõrsil süsteemis kuni finaalini. Kaheksandikfinaalid peavad olema mängitud 29. oktoobriks, veerandfinaalmängud 16. novembriks ja poolfinaalmängud 10. detsembriks.

Karikafinaalid toimuvad 22. detsembril. Finaalide toimumispaik selgub pärast meeste poolfinaale ja 2018. aasta karikafinaalid toimuvad selle meeskonna kodusaalis, kes lõpetas kahest finalistist 2017/2018 hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.