main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Selgusid maakonna noorimad malemeistrid

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
16.04.2018
16:49

Maakonna kuni 10-aastaste ja kuni 12-aastaste malemeistrivõistlustel osales 12 poissi ja 6 tüdrukut maakonna kolmest koolist. Poisid mängisid ühisel turniiril šveitsi süsteemis viis vooru, tüdrukud omavahel kõigi vastastega.

Kuni 12-aastaste poiste arvestuses kogusid võrdselt 4 punkti 5 võimalikust Mart Pääsukene (SÜG), Saamuel Vahter (KG) ja Sebastian Blank (SÜG), kes koefitsentide ja järelvõistluse tulemusena reastusid eeltooduna. Kuni 10-aastaste poiste medalisaajateks olid Saamuel Vahter (KG), Sebastain Blank (SÜG) ja koolieelik Siimeon Vahter.

Tüdrukute võistluse lõpetasid võrdselt 4 punktiga Roosi Pehlak (Muhu) ja Helena Lulla (SÜG). Omavahelise mängu võidu tulemusena sai kuldmedali Roosi Pehlak. Teine Muhu neiu Kai Kommel sai 12 aastaste pronksmedali. 10-aastaste tüdrukute medalisaajateks olid SÜG-i õpilased Kerli Sild, Loore Birkenfeldt ja Johanna Altmets.

Juuno Jalakas

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.