main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Mäng käib. Saaremaa Võrkpalli Liit

Spordikooli U16 neiud tsoonis neljandad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
16.04.2018
16:48

Saaremaa Spordikooli U16 neiud mängisid laupäeval, 14.aprillil Torma spordihoones Eesti võrkpallimeistrivõistluste tsooni, kus kaotati kolm mängu ja kukuti III finaalgruppi.

Saarlased olid omale seadnud eesmärgiks jõuda tsoonis kahe parema sekka ja mängida edasi II finaalgrupis, aga SK Torma Sport, Pärnu SK II ja Jõgeva Serv tütarlapsed oli sellel korral paremad. Saaremaa Spordikooli U16 tüdrukute juhendaja Cristin Lepp ütles, et väga kahju on, et need mängud kaotasime.

„Meil olid kõik tüdrukud kaasas ja mängud olid tasavägised, aga geimi lõppudes tekkisid mõõnad ja sealt oli juba raske uuesti jalgu alla saada. Vastased muidugi ka kasutasid meie väikese mõõnaperioodi ära ja kaotusest ei olnud pääsu,” tõdes  Lepp.

Treener lisas veel, et ei teagi, mis sellel korral puudu jäi, sest trenni on tehtud ja enne turniiri ei näidanud ükski märk, et niimoodi alla jääme. „Peame edasi pingutama ja uuele turniirile juba mõtlema. Harjutame veel kaitsemängu ja omadel kohtadel püsimist. Loodame uuel turniiril näidata aga juba paremat mängu ja olla tublimad” täpsustas edaspidiseid plaane Lepp.

Võistkonnas mängisid: Marie Puust, Mia Muru, Anete Antsaar, Kelly Grahv, Maria Aleksandra Käesel, Kaarli Liis Pihel, Gethe-Maria Roomets, Annabel Metsalu ja Sessely Järvalt.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.