main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Merispordiseltsi uus kommodoor on Priit Kuusk

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
16.04.2018
16:50

Laupäeval toimus Saaremaa Merispordi Seltsi korraline peakoosolek, kus valiti uus juhatus ja kommodooriks sai Priit Kuusk.

Järgmised kolm aastat Saaremaa ühte suuremat klubi kommodoorina vedav Priit Kuusk ütles, et peab end esmalt asjadega kurssi viima, kuid üldiselt on Saaremaa Merispordi Selts väga heas seisus ja sportlikud tulemused näitavad seda. „Kõike on parasjagu ja kindlasti peab töö igapäevaselt edasi käima,“ lausus ta.

„Kindlasti on suur väljakutse meie hallata olev Kuressaare jahisadam ja kõigi nende üritustega võistluste näol on vaja samas järjes jätkata nagu seni on olnud. Aga mida vaja ja kus vaja saab vastata natukene hiljem.“

Juhatuse liikmeteks valiti Priit Kuusk, Jaanis Prii, Erki Riim, Margus Hiet, Kristiina Klaos, Juhan Kolk, Peeter Ramst.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.