main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Laht teel väravale. Allan Mehik

Sander Laht teel väravale. Allan Mehik

Sander Laht: Õnneks oli aasta see märk, et ta ära tuleks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
03.07.2020
08:54

Aastase vaheaja järel Viljandi Tuleviku vastu taas skoorinud FC Kuressaare ründaja Sander Laht tunnistas, et hinges kummitas miks väravad ei tule, aga kuivaperiood mõõdus siiski kuidagi väga kiiresti.

„Elus oli esimest korda värava löömises nii pikk paus,“ tunnistas Sander Laht. „Samas olen mänginud ka erinevatel positsioonidel ja nüüd olen taas ründaja. Kui ei tule väravat, siis tekib küsimus, mis kuradi ründaja ma olen kui väravat ei löö.“

Kauaoodatud värav sündis Kuressaare linnastaadionil juba 6. minutil ning Sander Lahe sõnul oli süda rõõmus, kuid liiga palju ta emotsiooni välja ei näidanud. „Mul on ka väga hea meel, kui teised löövad, võib ka väravavaht Magnus Karofeld tulla ja ära lüüa, sest peamine, et meeskond võidab,“ märkis ründaja.

„Treener ütles mulle, et värav tuleb siis, kui seda kõige rohkem vaja on, kui on kõige tähtsam moment ja ma arvan, et täna oli see vajalik. Tahtsime kiiret väravat, millega neid ärritada ja selle ka saime.“

Sander Laht avaldas Roman Kožuhhovskile tunnustust, sest ta on näidanud väga suurt usaldust. „Iga treener ei jäta ründajat väljakule, kes ei löö väravaid, aga usalduse teenisin nüüd välja,“ tõdes ründaja, kes loodab, tabamusi tuleb nüüd ka edaspidi, sest oma osa annavad ka tribüünidelt kostuvad laulud.

„Ma olen fännide toetuse osas sõnatu,“ avaldas Laht tunnustust. „See mida nad meile mängus juurde annavad on täiesti uskumatu ja nii meeldiv on näha, et pärast seda pikka pausi on neid jälle niipalju. Nad laualavad ja nad möllavad ja nad näevad vaeva ning lõpuks suudame me neile ka midagi ilusat vastu pakkuda.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.