main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak ootab koduseintelt lisakiirust

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
03.07.2020
13:27

Autoralli valitsev maailmameister Ott Tänak tervitab 4.-6. septembril Rally Estonia MM-kalendrisse jõudmist ning rallipiloot usub, et kodusel kihutamisel lisavad kohalikud fännid tema autole jõudu, vahendab portaal DirtFish.

“See on kindlasti midagi erilist,” märkis Ott Tänak. “Soomes, kuhu ei ole pikk maa sõita on kohale sõitnud paljud Eesti fännid ja nii tunneb kodu lähedust, aga tegelikult ei ole teist sellist kohta nagu kodu.”

Ott Tänak on kindel, et kodune fännide toetus lisab talle hobujõude, kuid tõdeb, et sellisel tasemel ei tule miski lihtsalt kätte. „Tegelikult on mitmed piloodid siin juba sõitnud, nii et peame igal juhul andma endast parima,” lisas saarlane.

“Aga samal ajal me teame, et tegu on kiire ralliga ja teame ka seda, et meil tiimina tuleb sellisel rallil veel tööd teha. Iga võistkonna liige on töötanud kõvasti, et anda meile võitluseks parimad vahendid ja ma usun, et nad on teinud head tööd.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.