main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kauri Pannas koos Ken Torniga. Taavi Koha

Kauri Pannas koos Ken Torniga. Taavi Koha

Kauri Pannas loeb Viru rallil kaarti Gregor Jeetsile

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
03.07.2020
08:04

Nädalavahetusel sõidetaval Viru rallil on stardis mitmed saarlased, kaardilugeja Kauri Pannas istub seekord Gregor Jeetsi autos.

„Võtame ralli korraga,“ ütles koos Gregor Jeetsiga Ford Fiesta R2T-ga kihutama hakkav Kauri Pannas. „Kuna Gregori kaardilugeja Kuldar Sikk on Viru ralli toimkonnas ja sportlasena ei võta osa ka Ken Torn, siis sellest tulenevalt sai selline koostöö võimalikuks. Kui on võimalus kogemust ja rallikilomeetreid koguda, siis sellele ma olen ikka avatud.“

Veel on stardis Ott Tänak koos Martin Järveojaga Hyundai I20 Coupe WRC-ga, Georg Grossi kõrval istub Ford Fiesta WRC-s Raigo Mõlder, Robert Virves ja Sander Pruul Ford Fiesta R2T, Peep Trave ja Indrek Jõeäär Honda Civic  Type-R, Erkko East ja Margus Brant Honda Civic Type-R, Lembit Soe ja Kalle Ahu Toyota Starlet.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.