main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Laht väravat tähistamas. Allan Mehik

Sander Laht väravat tähistamas. Allan Mehik

Sander Laht lõi Aasta ilusaima värava

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
15.01.2021
12:56

Jalgpalli Premium liiga 2020. aasta ilusaimaks tabamuseks valiti FC Kuressaare ründaja Sander Lahe värav Tallinna JK Legioni vastu.

„See on muidugi tore ja tänan kõiki hääletajad,“ rääkis Sander Laht. „Kindlasti on igasugune tunnustus jalgpallurile tervitatav. Sain selles osas Rauno Tutkile järele, aga loodetavasti mitte omaväravate osas.“

Premium liiga 2020 hooaja ilusaima värava valikus oli 12 suurepärast tabamust, alates kaug- ja käärlöökidest ja lõpetades ristnurka löödud väravatega. Sander Laht saatis nahkkera teele põõrdelt kauglöögiga Legioni värava ristnurka.

„Kui lähed lööma ei mõtle soorituse ilule vaid sellele, et pall ikka sisse läheks,“ rääkis Sander Laht. „Peamine, et värav on meeskonnale kasulik ja selles mängus ikka ühe punkti ju kätte saime. See oli nagunii selline optimistlik pealelöök, sest kehaasend ei olnud korralikult paigas. Samas tuli see seepärast ootamatult ka Pavel Londakule.“

Soccernet.ee lehel toimunud hääletusel anti 5204 häält ning Laht kogus nendest 47,6% ehk 2477 häält! Temale järgnesid Henri Järvelaid (41,7%), Karl Mööl (3,1%), Martin Miller (2,2%), Pavel Dõmov (1%), Kaspar Paur ja Nikolai Mašitšev (0,9%), Chinedu Geoffrey (0,63%), Edgar Tur (0,6%), Sergei Mošnikov (0,5%), Deniss Vnukov (0,4%) ja German Šlein (0,3%).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.