main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sören Kaldma andis suure panuse. Allan Mehik

Sören Kaldma andis suure panuse. Allan Mehik

Sören Kaldma keskendub vigastuse ravile

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
15.01.2021
09:29

Eelmise aasta juulis FC Kuressaarega liitunud Sören Kaldma aitas meeskonnal Premium liigasse püsima jääda, kuid võitles hooaja lõpus vigastusega, mis jätab mehe hetkel jalgpallist eemale.

„Võtan aja maha, et ennast täielikult terveks ravida,“ ütles varem Nõmme Kaljus, Paide Linnameeskonnas ja Tallinnas Kalevis mänginud ning kolmel korral ka Eesti koondist esindanud Sören Kaldma, lisades, et tuleviku osas on tal erinevad mõtted ja aeg näitab milline neist realiseerub.

Kures mängitud aja kohta ütles vajadusel poolkaitses või kaitses mänginud Sören Kaldma, et tulemuste poolest oli poolaasta kehv. „Aga iga mäng andsime vastasele hea lahingu,“ lausus ta. „Oli mänge, kus väikesed õnnestumised oleks tabelisse andnud lisapunkte. Usun, et olime tabeli teises pooles tugevad konkurendid.“

Sören Kaldma sõnul on Kuressaare tugevuseks kindlasti meeskonnas valitsev atmosfäär. „Garderoobis on alati positiivne ja meeleolukas keskkond. Väljakule astudes suudavad kõik mehed ümber lülituda ja keskenduda maksimaalselt treeningule,“ leidis ta.

FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski hinnangul on Sören Kaldma näol tegu väärt mängumehega, kes oli võimeline mängima erinevatel positsioonidel. „Kindlasti ta tugevdas meie meeskonda,“ lausus peatreener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.