main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristjan Kombe (86) litri eest võitlemas. HPK

Kristjan Kombe (86) litri eest võitlemas. HPK

Kristjan Kombe tahaks rohkem väravaid

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
16.01.2021
09:47

Soome jäähoki kõrgliigas oma esimese värava löönud 20aastane saarlane Kristjan Kombe peab saavutust väga oluliseks, sest sellel tasemel on väga raske skoori teha ja seepärast on äge, et ta sellise saavutuseni jõudis.

Kristjan Kombe skooris koduklubi Hämeenlinna PK eest mängus Vaasa Sporti vastu seisuks 2:0. Kui oli kulunud kaheksa minutit, kasutas ta osavasti ära väravaesist segadust. „Meeskonnakaaslased oli õnnelikud, et sain esimese värava,“ rääkis Kristjan Kombe, kelle sõnul peab meeste mängus iga päev mängima 100% täiega ja tasuta ei saa midagi.

Samas on tegu veel noore mängumehega, kelle areng jäähokis alles kestab. „Ma arvan, et igas asjas võiks juurde panna, aga uisutamises pean jõudu juurde saama ja pealeviset tuleb rohkem harjutada,“ tõdes noor ründaja.

Hea mäng maailma ühes tugevamas hokiliigas peaks sillutama tee ka Eesti koondisesse. Kristjan Kombe ütles, et sel aastal on tema eesmärgiks mängida hästi kõik mängud ja võita ka mänge. „Rohkem pole veel mõelnud,“ märkis ta. „Tahaks kindlasti minna Eesti meestega mängima, aga ei tea kas see aasta on midagi, kuna see koroona on ju ikka veel alles.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.