main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sagi Barami treeningut läbi viimas. Alver Kivi

Sagi Barami treeningut läbi viimas. Alver Kivi

Saba Hapoeli peatreener: kõik otsustatakse teise kohtumisega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.12.2019
08:55

CEV Challenge Cupi 1/16-finaalis Saaremaa Võrkpalliklubile kolmapäeval Kuressaares vastu astuva Iisraeli klubi Hapoel Yoav Kfar Saba peatreeneri Sagi Barami hinnangul otsustatakse edasipääseja korduskohtumises.

“Kõik tahavad ju muidugi alati võita,” lausus Sagi Baram. “Ma arvan, et nädala pärast on mäng meie kodus ja loodan, et suudame seal kindlasti otsustavalt võita. Meie oponent Saaremaa on väga ühtlane meeskond, ma tean paljusid mängijaid juba mitu aastat ning seepärast usun, et eesmärkide realiseerimine saab olema meie jaoks väga keeruline. Eelmisel aastal oli meil suurepärane hooaeg ja olime Final fourist ühe geimi kaugusel. Paraku on iga hooaeg erinev.”

Samas on Sagi Baram lootusrikas ja usub, et meeskond suudab Kuressaares mängida hea tasemega ning võib-olla ka positiivselt üllatada. Saba Hapoeli peatreeneri hinnangul on Saaremaa tugevuseks väga ühtlane meeskond, kus igale positsioonile on tasemel mängijad. “Mulle meeldib sidemängija Reto Gieger, kes tegutseb väga hästi ja mängib kiirelt. Daniel Macielil on palju kogemusi ja võistkondlikult on korralik vastuvõtt,” lausus ta.

Kuressaare spordihoone suure saali kohta jagus Sagi Baramil vaid kiidusõnu. “Saal on võrkpallimänguks perfektne ja hea kõrge laega,” lausus ta. “Võib-olla valgus ja saali kõla pisut häirivad, aga usun, et kui ka publik saali tuleb on kõik vaimustav. Tõsi, ilm on meie jaoks väga külm ja väljas on harjumatult pime. Aga see pole minu jaoks siin esimene kord, sest olen koondisega siin kaks korda varem käinud, mulle siin Eestis meeldib.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.