main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Spordikooli võistkond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Spordikooli võistkond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Võrkpalli U16 poisid mängisid karikavõistlustel

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.12.2019
08:53

Laupäeval ja pühapäeval käisid Saaremaa spordikooli U16 võrkpallipoisid Tallinnas Eesti karikavõistluste II finaalgruppi mängimas.

Saarlastel tuli võistelda 6 erineva võistkonnaga: Hiiumaa VK/SK, Elva SK Altia, Olerex/Veski Mati Tartu,Tartu SS Kalev, Selver Tallinn Audentes IV ja Selver Tallinn Audentes II

Laupäeval alustati Hiiumaa vastu 2:0 võiduga. Teine mäng oli Elva poistega, kus samuti oldi võidukad tulemusega 2:0. Päeva viimases mängus tuli poistel vastu võtta aga kaotus Olerex/Veski Mati Tartu võistkonnalt. Pühapäeva hommik algas vara, sest juba kell 9.00 olid saarlased väljakul mängimas Tartu SS Kalevi võistkonnaga, kus ilmselt väsimuse tõttu tuli vastu võtta kaotus 0:2. Järgmisteks vastasteks olid kaks Selveri võistkonda. Selveri IV võistkonda poisid võitsid 2:0, viimases mängus Selver II-ga tuli kahjuks väga valus kaotus 1:2.

Treener Cristin Lepp: “Saime kolm ilusat võittu ja paraku ka kolm kaotust, mis näitab, et meil on veel kuhu edasi pürgida. Poisid olid tublid ja juba palju julgemad. Võrreldes esimeste võistlustega, on arengut märgata küll: oleme liikumised saanud selgemaks, rünnakul julgemaks ja pallingul kindlamaks. Kaitsemäng on positel natukene veel keeruline, aga küll selle ka uuteks võistlusteks paremaks lihvime. Olen poiste tööga rahul!”

Võistkonnas mängisid: Richard Keerd, Lauri Sepp, Uku Kirs, Sten Mõlder, Markkus Tamm, Mihkel Nelis, Tanel Nelis, Germo Maimann, Tomi Anderson, Steven Kuusk, Kristofer Johannes Arula ja Karl Liiva

Saaremaa Võrkpalli Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.