main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlased stardivad Rapla rallil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
29.07.2021
19:20

Koduse autoralli meistrivõistluste sarja järgmine täiemahuline etapp sõidetakse 30.-31. juuli Raplas ja stardis on ka saarlased.

EMV1 klassis asub starti Georg Gross koos saarlasest kaardilugeja Raigo Mõlderiga Ford Fiesta WRC-l. Klassis EMV6 asuvad starti Karl Jalakas – Janek Kundrats BMW 330I-ga. Klassis EMV8 on end registreeriunud Kermo Laus – Alain Sivous Nissan Sunnyl, Karl-Kenneth Neuhaus – Inga Reimal Honda Civicul ja Lauri Peegel – Anti Eelmets Honda Civicul.

Rapla ralli on mitmele klassile Eesti autoralli lahtiste meistrivõistluste sarja 2. etapp, 1. etapp klassidele EMV9 ja EMV10 ning 4. etapp klassidele EMV2, EMV3 ja EMV4. Võistlusraja kogupikkuseks on planeeritud 411,78 kilomeetrit, millest lisakatsed moodustavad 103,64km. Kahe võistluspäeva jooksul sõidetakse kokku 12 kiiruskatset, millest korduvate lisakatsete arv on 6.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.