main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raudmees Tormi Niits jätkab Rakveres

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
30.07.2021
07:08

Rakvere Tarvas allkirjastas algavaks hooajaks lepingu Tormi Niitsuga. Virulastele juba tuttava ääremängija ennastsalgav tegutsemine ei jätnud eelmisel hooajal külmaks ühtegi Tarva poolehoidjat.

Värskendame siinkohal veidi mälu: Niits sai möödunud aasta novembris peapõrutuse ning koljuluumurru, kuid tuli operatsiooni järgeselt juba kuu hiljem väljakule tagasi. Platsil kandis ta vigastuse kaitseks spetsiaalset sõprade disainitud ja valmistatud näomaski.

Üks Tarva palluri kasutuses olnud maskidest jõudis samuti Eesti spordi- ja olümpiamuuseumi näitusele “Maskid ette!”.

Rakvere Tarva peatreener Martin Müürsepp meenutas klubi pressiteate vahendusel, et Tormi Niits oli esimeste hulgas, kellega hakati läbirääkimisi pidama. “Ta vajas natuke mõtlemisaega ja olen väga rahul, et saime selle positsiooni paika,” lausus loots. “Esialgu me tema kohale ei otsinudki väga kedagi. Juhul, kui ta oleks tõesti ära öelnud, siis pidanuks hakkama sobivat meest piiri tagant otsima.”

Müürsepp nimetas 23-aastase ja ligi kahemeetrise Niitsu tugevatest külgedest rääkides, et Saaremaalt pärit mängumees sekkub jõuliselt lauavõitlusse ning on tõsine treenija. “Vastavalt vajadusele saab teda kasutada nii number “kolme” kui ka “nelja” peal,” lisas peatreener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.