main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Peeter Klein Kure särgis. FC Kuressaare

Peeter Klein Kure särgis. FC Kuressaare

Kure tõi juurde olulist ründejõudu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.07.2021
12:08

FC Kuressaare tõi meeskonda ründejõudu juurde, kui Nõmme Kalju FC ridadest liitus meeskonnaga Peeter Klein. Lisaks kaasati koosseisu kaks noort perspektiivikat mängumeest.

24-aastane ja 191 sentimeetri pikkune ründaja Peeter Klein on mänginud Premium liigas 44 kohtumist ja löönud 10 väravat. Eesti U21 koondist on ta esindanud kuuel korral. Kure peatreeneri Roman Kožuhhovski hinnangul on tegu mängijaga, keda ta juba varasemast teab ja kellega ta on Kaljus tööd teinud.

„Usaldasin Peetrit Kaljus palju ja ründajana kuulus ta kindlalt minu põhikoosseisu,“ rääkis Roman Kožuhhovski. „Peeter on meeskonna mängija, kellel on olemas distsipliin ja meie jaoks vajalik kvaliteet. Ta on tõeline professionaal, kes on näidanud end minu jaoks parimast küljest. Muidugi läheb veidi aega, kui ta füüsiliselt vajalikku konditsiooni jõuab.“

Peeter Klein tunnistas, et Kurega liitumise üks põhjusi oli just Roman Kožuhhovski. „Meil on olnud omavahel hea klapp ja sellise võimaluse tekkimisel ei pidanud ma üldse kaua mõtlema,“ lausus ründaja, kes tahab oma mänguga meeskonnale hoogu juurde anda.

„Usun, et olen lõputu võitleja, kes jätab endast kõik väljakule, ehk siis viikingi vaim on minus olemas. Kure treeningkeskkond on olnud hea ja tasemel ning uute täiendustega ei saa meie vastu ühelgi vastasel kerge olema.“

FC Florast lisati Kuressaare koosseisu veel noor 19-aastane ründaja Igor Ustritski. „Ta on end Flora duublis näidanud väga heast küljest ja ründaja jaoks on ta kastis korraliku positsioonivalikuga,“ selgitas Roman Kožuhhovski, lisades, et Ustritski on siiski veel noor mängumees ja vajab kohanemiseks aega ning ta loodab, et meeskond aitab teda selles.

Tallinna Legionist registreeriti koosseisu 17-aastane poolkaitsja Aleksander Filatov, kes Kožuhhovski sõnul võib oma töökuse ja õige suhtumisega karjääris jõuda kaugele. „Võtsime ta meeste mänguga kohanemiseks,“ märkis peatreener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.