main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Silver Alex Kelder lõi Kure värava. Allan Mehik

Silver Alex Kelder lõi Kure värava. Allan Mehik

Kurele Pärnus valus kaotus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.07.2021
23:13

Jalgpalli Premium liiga kahe viimase meeskonna kohtumises pidi FC Kuressaare võõrsil tunnistama Pärnu JK Vapruse 2:1 paremust.

Pärnu Rannastaadionil tihedas vihmasajus ja tormituules peetud kohtumises viis 12. minutil Silver Alex Kelder Kure juhtima, kuid Reno Margi 22. ja Kristen Saartsi 78. minuti tabamused andsid võidu kodumeeskonnale.

„Raske mäng,“ tõdes Kure peatreener Roman Kožuhhovski. „Tegelikult oleksime võinud mängu juba esimese veerandtunniga ära otsustada, kui lõime mitu korda palli posti. Minu hinnangul domineerisime meie mängu, aga paraku oli meil üks halb periood. Mõlemale poolele oli tegu väga raske ja keerulise kohtumisega, sest väljak oli väga raske ja pehme.“

Roman Kožuhhovski hinnangul kaotus meeskonda rivist välja ei vii. „Ma ei näe probleemi ja peame maha jahtuma,“ lausus ta. „Teeme kohtumisest järeldused, aga kõik mehed teavad, et teeme õiget asja ning kindlasti hakkame võtma vajalikke punkte.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.