main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Robert Virves Saaremaa rallil. Alver Kivi

Robert Virves Saaremaa rallil. Alver Kivi

Robert Virves ja Aleks Lesk valmistuvad Belgiaks Itaalias

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
29.07.2021
19:14

Juba sel nädalavahetusel kihutab noor rallimees Robert Virves Itaalias ja seekord on ta võistlustules uue kaardilugeja Aleks Leskiga.

Kuna senine kaardilugeja Sander Pruul peab töökohustuste tõttu Belgia WRC ralli vahele jätma, on Robert Virves Itaalias koostööd Aleks Leskiga lihvimas. „Tänu headele toetajatele saame me soojenduseks kõigepealt kaasa teha Rally Citta’ Di Scorze’, kus sõidetakse umbes 50 katsekilomeetrit,“ vahendas Robert Virves.

„Eesmärk on saada aimu kuidas sujub koostöö Aleksiga ja meelde tuletada asfaldil sõitmise eripärad. Ja juba paar nädalat hiljem ootab meid ees juba uus katsumus Belgia WRC ralli, mis on ühtlasi Aleksi esimene start MM etapil.“

Aleks Lesk ütles, et loomulikult on see tema jaoks suurepärane võimalus, mida ei saanud kasutamata jätta. „Väljakutse mõttes on loomulikult tegu päris keerulise ülesandega – esimest korda elus loen asfaldirallidel kaarti ja eks WRC ralli on ikka WRC ralli, üks võistluspäev on seal sama pikk kui meil Eestis kogu ralli,“ märkis ta.

„Aga olen selleks valmis ja ootan huviga! Ettevalmistuseks käisin Robertiga suve alguses Sardiinia WRC rallil, kus me ei võistelnud, aga kirjutasime legendi, enne Rally Estoniat lugesin Robertile tema testil kaarti. Eks lisaks sellele on Eestis teisedki kogenumad kaardilugejas nõuga abiks olnud.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.