main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Oskar Nisu katkestas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
29.07.2021
19:11

Evo Pro Racing rattur Oskar Nisu alustas ühepäevasõitu Ninove prokermesse küll aktiivselt, kuid oli sunnitud lõpuks katkestama.

Võidusõidul tuli ratturitel kihutada ringil, mida läbiti 13 korda. Ringil oli üks põnts ning tuul oli ka korralik, mis tegi sõidu raskemaks. Oskar Nisu alustas aktiivselt ja esimese ringi tõusul ründas ning kuuekesi saadi eest.

Ette jäädi aga vaid üheks ringiks. Kui punt jooksikud kätte sai, siis tõmbas Nisu korra pundis hinge, aga samal ajal sai mingi 15-20 meest eest. Saarlase tiimist oli õnneks kolm meest sees. „Ise magasin asja maha,“ tõdes Oskar Nisu, kes sai veel mingi järgmise seltskonnaga omakorda pundist minema, aga seal oli umbes 25 meest ja 8 neist Sport Vlaanderini tiimist ning pooled neist tööd ei teinud, mis segas korralikult koostööd. Pool punti käis eest läbi, teine pool passis taga ja kuna see kellegile meelt mööda ei olnud hakati literdama.

„Läksin ka minekutega kaasa, aga üksi oli suht raske seal seda asja ohjata,“ märkis Oskar Nisu. „Mingi hetk läks meil punt pooleks, ise jäin tagumisse poolde ja meid saadi kätte. Siis läks jälle literdamiseks ja ütlen ausalt, et ma olin vaimselt juba nii väsinud sellest literdamisest ja kuna ma ise enam väga aktiivne ei olnud, siis vajusin selle passiivsusega tagumisse gruppi, kust neli ringi enne lõppu maha tulin mõttega, et hoian parem siis jalga laupäevaseks sõiduks.“

Oskar Nisu tiimikaaslane aga lõpetas sõidu teisena ja seega sai Evo Pro Racing vähemalt mingi tulemuse kirja. „Kahjuks aga puudub meil veel võit sellest hooajast, mida oleks hädasti vaja. Nii et eks me püüdle ikka selle poole edasi,“ lausus rattur, kes on stardis juba laupäeval Heistse Pijl, UCI 1.1 võidusõit.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.