main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa rünnakul. Alver Kivi

Saaremaa rünnakul. Alver Kivi

Saaremaal eestlased võetud, lätlased ootavad järge

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
13.10.2019
18:21

Pärast võõrsil Pärnu Võrkpalliklubi 3:0 võitmist on Saaremaa Võrkpalliklubi alistanud kõik Credit24 meistriliigas osalevad Eesti meeskonnad ja nüüd on jõudnud liiga liidril järg lätlasteni, kelle murdmist alustatakse järgmisel nädalal.

Urmas Tali edutas Beau Grahami, Javier Jimeneze, Daniel Macieli, Helari Jalgi kõrval algkoosseisu sidemängijast sünnipäevalapse Artis Caicsi ja temporündaja Harri Palmari. Hiljem sekkusid mängu veel Markkus Uuskari ja Robin Alba.

Pärnu spordihallis asuti kiirelt juhtima 8:5 ja 16:9 ning avageim võideti 25:13. Teine geim kulges tasavägiselt seisuni 4:4, siis sai Saaremaa 4 punkti järjest ja võitis 25:18. Kolmandas jagus Pärnul vastupanu seisuni 9:9, siis tegi Harri Palmar resultatiivse serviseerija, saarlased said ette 16:9 ja vormistasid numbritega 25:15 võidu.

“Eks meil oligi plaanis selle koosseisuga alustada, sest Artis ja Harri on vähe mänguaega saanud ja sooviks kõiki mehi ikka mängitada,” rääkis peatreener Urmas Tali. “Et see Pärnu nüüd vigastuste tõttu sellise pooliku koosseisuga mängis…….. Aga järgmisel nädalal lätlastega ei ole küll midagi kerget oodata, seal ootab meid paras katel.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.