main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim taas Hiinas poodiumil

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
14.10.2019
08:01

Hiinas Taihu järve velotuuril osalev Mihkel Räim oli kolmandat päeva järjest lähedal võidule, kuid pidi seekord leppima kolmanda kohaga, vahendab Marathon100.

Israel Cycling Academys sõitev eestlane pidi 4. etapil (116 km) leppima kolmanda kohaga, jäädes alla kahele Androni Giocattoli-Sidermeci ratturile Matteo Pelucchile ja Marco Benfattole.

Kokkuvõttes jätkab Räim kolmandal kohal, kaotades Dylan Kennettile (St George Continental Cycling Team) 29 ja oma tiimikaaslasele Matthias Brändlele 2 sekundit. Velotuuri lõpuni on kaks etappi, mõlemad sobivad sprinteritele.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.