main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kerli Rüütel (vasakult teine) Eesti naiskonnaga. Erakogu

Kerli Rüütel (vasakult teine) Eesti naiskonnaga. Erakogu

Kerli Rüütel MM-i paarismängus 32 seas

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
13.10.2019
17:15

Rumeenias Cluj-Napocas toimunud dartsi maailmameistrivõistlustel jõudis Eesti koondisesse kuulunud Kerli Rüütel paarismängus 94 paari konkurentsis 32 hulka.

Üksikmängus kaotas Kerli Rüütel avaringis Dama Fosterile 2:4. Paarismängus võitis Rüütel koos Marianne Kindiga 1/64 finaalis Sandra Grseta – Mojca Skafari 4:3, kuid kaotasid 1/32 finaalis Kameo Sayaka – Naomi Saitole 1:4.

“Mina jäin enda mängudega väga rahule,” märkis Kerli Rüütel. “Suutsin maailma paremikult paar seti võitu saada, mis oli suur saavutus ja paarismängus kolmandasse ringi jõudmine on super tulemus.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.