main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Janek Saar mängimas. Alver Kivi

Janek Saar mängimas. Alver Kivi

Lauatennisistid tegid esiliigas eduka debüüdi

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
13.10.2019
17:10

Esmakordselt lauatennise Eesti meistrivõistluste esiliigas mängiv Saaremaa meeskond sai esimesel turniiril 2 võitu ja 2 kaotust ning jagab 8 meeskonna konkurentsis 4.-6. kohta.

Saaremaa võitis Tartu Kalev II 4:1 ja Pärnu Vint II 4:1, kaotas Maardu II-le 3:4 ja Pärnu Vint I-le 3:4. Meeskonnas mängisid Ari-Matti Koskinen, Urmas Sinisalu, Janek Saar, Sven Issajev ja Taivo Esko.

“Selles liigas on iga võit meie jaoks kordaminek,” rääkis Janek Saar. “Oleme oma tulemusega väga rahul, ka kaotustele pole midagi ette heita, sest mängisime seekord tugevamas grupis, järgmine kord peaks olema vastased pisut nõrgemad. Oleme korralikult valmistunud ja see seis kus me hetkel oleme pole üldse paha.”

Järgmine etapp mängitakse 17. novembril Paikusel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.