main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa Võrkpalliklubiga liitus austraallane Beau James Graham

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.07.2019
16:22

Saaremaa Võrkpalliklubi on uueks hooajaks käed löönud ka viimase temporündajaga Beau Grahamiga, kes on Austraalia rahvuskoondise põhikoosseisu mängumees.

Eelmisel hooajal mängis 25 aastane ja 202 cm pikkune Beau James Graham Tšehhis, aga ta on mänginud veel ka Prantsusmaal ja Kreekas. Kuna Austraalia mängib Aasia meistrivõistluste finaalturniiril, siis liitub mängumees Saaremaa treeningutega 23. septembrist, ülejäänud meeskond alustab juba 5. augustil.

Beau James Graham ütles, et uueks hooajaks just Saaremaa Võrkpalliklubiga liitumisel sai määravaks klubi taust. “Ma kuulsin oma tuttavatelt klubi kohta väga palju positiivset,” lausus temporündaja. “Eriti just seda, kui professionaalselt on klubis asjad korraldatud ja kui palju klubi hoolitseb oma mängijate eest. See on iga mängija jaoks oluline.”

Grahami sõnul on tema eesmärgiks võita kõik tiitlid kõikides sarjades, mida klubi mängib. “Isiklikus plaanis sean endale eesmärgiks püüda olla liiga parim blokeerija. Minu tugevuseks keskblokeerijana on mängu lugemine ja kiirus nii blokis kui rünnakul,” märkis ta.

Eelnevalt on klubi temporündajatest lepingud sõlminud Harri Palmari, Henri Treiali ja Taavi Preiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.