main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Denis Losnikov soojendusel. Irina Mägi

Denis Losnikov soojendusel. Irina Mägi

Denis Losnikov jätkab karjääri Selveris

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.07.2019
09:07

Eelmisel hooajal Rakvere Võrkpalliklubis pallinud Denis Losnikov liitus taas Selver Tallinnaga, mida ta on varasemalt esindanud kuuel hooajal.

“Mul on hea meel, et saab uuesti esindada pealinna suurimat võrkpalliklubi ja eriti veel sellise treeneri all, kes on Venemaa superliigas mitmeid aastaid abitreener olnud,” rääkis nii nurgaründaja, kui libero positsioonil mängiv Denis Losnikov, kes usub, et treeneril on kindlasti talle tohutult juurde anda ja on väljakutseteks valmis.

“Positsiooni poole pealt kipub ikka sinna nurgaründaja suunas minema see tahtmine, aga lõppkokkuvõttes on oluline, et oleksin meeskonnale kasulik, kas siis nurgana või liberona.” Denis Losnikov lisas, et Peale Selveri tal võimalusi rohkem polnud. “Mine tea, äkki oleks siis mõelnud juba lõpetamise peale,” tõdes ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.