main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tublimad naised. Saaremaa Võrkpalli Liit

Tublimad naised. Saaremaa Võrkpalli Liit

Suvevolle etapid selleks suveks mängitud

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.07.2019
09:06

Teisipäevaga lõppes Coolbet Suvevolle sari, mis toimus juuni- ja juulikuu igal teisipäeval, ühtekokku kaheksa etappi.

Viimasel etapi osales 14 naist, kellest moodustati 4 erinevat naiskonda, ning 22 meest, kes jaotati 6 meeskonda. Kuna lisaks etapivõidule mängiti individuaalselt ka kogu sarja üldvõidu peale, siis võistlus oli pingeline ning põnev, vahendab Saaremaa Võrkpalli Liit.

Naiste arvestuses võitis taaskord Cristin Lepa tiim, kuhu peale tema kuulusid seekord veel Maike Kadaja ning Eveli Iloste. Cristin kindlustas sellega endale ka üldsarja võidutiitli, kogudes 8 etapi peale kokku 98 punkti. Talle järgnes tänasel etapil teise koha saanud Gerli Gull 88 punktiga. Kolmanda koha hõivas üldarvestudes Piret Põlder 84 punktiga, kes saavutas oma tiimiga tänasel etapil samuti kolmanda koha.

Meestel oli omavaheline madistamine palju tulisem, sest enne tänast etappi ei olnud üldsegi selge, kellest saab Kuressaare etappide üldvõitja. Esiotsas oli rebimine nii tihe, et kolmandat kohta lahutas võidust vaid 2 punkti! Tänase etapi võiduga tõusis Mart Vahter üldarvestuses kolmandale kohale, saades 8 etapi peale kokku 79 punkti. Teda edestas kõigest 1 punktiga, kokku 80 punkti, Egert Andrejev, kes tänasel etapi sai oma tiimiga neljanda koha. Suvevolle meeste üldarvestuses pani võidu taskusse Tom Torn 81 punktiga, kes hõivas viimasel etapil kolmanda koha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.