main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukad FC Kuressaare poisid. Merle Kivi

Võidukad FC Kuressaare poisid. Merle Kivi

Saaremaa Cupilt neli poodiumikohta

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
31.07.2019
16:46

Esmaspäevast kolmapäevani Kuressaare jalgpalliväljakutel mängitud laste turniiril Saaremaa Cup sai FC Kuressaare ühe kuld-, ühe hõbe- ja ühe pronksmedali ning JK Saarepiiga ühe kuldmedali.

Vanusegrupis B-10 sai esikoha FC Kuressaare, SK Smorgoni ja SK Auguri ees. G-13 vanuseklassis sai esikoha JK Saarepiiga, FC Kuressaare ja JK Tallinna Kalev ees. Vanusegrupis B-7/B-8 sai esikoha FC Tiigrid, Raasiku FC Jokeri ja FC Kuressaare ees. FC Kuressaare sinine oli 6. ja FC Kuressaare kollane 9.

Vanusegrupis B-9 olid kolm paremat SK Smorgon, Raasiku FC Joker ja Vändra JK Vaprus. Järgnesid FC Kuressaare sinine, FC Kuressaare kollane. Vanusegrupis B-13/14 oli võitja FC Alliance, FC Flora ja FK Smorgon ees. FC Kuressaare 05 oli 4. ja FC Kuressaare 06 6.

Vanusegrupis B-11/12 oli võitja SK Smorgon, teine Vändra JK Vaprus ja kolmas JK Narva Trans. 4. koha sai FC Kuressaare 07, 5. oli Leisi JK ja 7. FC Kuressaare 08.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.