main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak ei pea end Soomes võitmatuks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
01.08.2019
08:25

Sel nädalavahetusel sõidetavale autoralli maailmameistrivõistluste Soome etapile stardib Ott Tänak Toyota WRC-l tiitlikaitsjana, kuid sellele vaatamata ootab ta väga tasavägist võistlust.

“Ettevalmistus on olnud edukas,  auto osas on hea tunne, kuid me pole võitmatud,” ütles Tänak Toyota meeskonna vahendusel. Ta lisas, et konkurents on tihe ja on palju sõitjaid, kes suudavad väga hästi esineda.

“Eks näis, kuidas sel aastal läheb, kuid ennustan tihedat võitlust,” märkis rallipiloot tunnistades, et kuigi pärast Sardiinia rallit on olnud pikk vaheaeg, siis päriselt puhata ta polegi saanud.

“On olnud väga-väga kiire aeg,” tõdes ta. “Pärast Sardiiniat õnnestus korraks aeg maha võtta, kuid siis on olnud suur ettevalmistus Soomeks ja samal ajal ka Saksamaa ralliks. Lisaks on olnud promoüritusi ja Rally Estonia ning võib öelda, et oleme täiega tegutsenud.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.