main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Põhjus rõõmustamiseks. Alver Kivi

Põhjus rõõmustamiseks. Alver Kivi

Saaremaa Võrkpalliklubi timmis vormi TalTechi vastu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
18.09.2020
21:04

Hooajaeelses viimases kontrollkohtumises võitis Saaremaa Võrkpalliklubi kodus TalTechi 4:0.

„Oleme hetkel valmis mängima, aga sellest, milleks oleme võimelised ja sajast protsendist on veel puudu. Selleni, mis on vaja tulevikus on meil veel väga palju juurde panna,“ tõdes peatreener Ioannis Kalmazidis.

„Olen rahul sellega, et meil on palju mängijaid, kes on võimelised mängima kõrgel tasemel. Me saame kasutada erinevaid koosseise ja see on keeruline meie oponentidele, sest kui kellelgi on halb päev saame ta välja vahetada, meil on erinevad lahendused.“

Ioannis Kalmazidis saatis Kuressaare spordihoones väljakule Evandro, Markkus Uuskari, Alexander Tuschi, Sauli Sinnkoneni, Wennderi, Keith Puparti ja Johan Vahteri. Evandro ässast saadi edu 6:3, Sinnkonen lõi esimesest tempost 18:12 ja lõppseisu 25:16 vormistas Evandro.

Teises geimis saadi Wennder ässast ette 8:3,  Keith Pupart kasvatas edu 21:13-le ning kui TalTechi mehed ründasid auti kuulus võit 25:17 Saaremaale. Kolmandas geimis tulid mängu Nikodem Wolanski, Rauno Tamme, Helar Jalg ja Ragnar Kalde.

Esimest korda jäädi mängus kaotusseisu 5:6, Taltech juhtis veel 9:7 ja 13:10, kuid Uuskari viigistas seisu 14:14-le. Tasavägist mängu jagus seisuni 22:22, lõppskoori 25:23 vormistas Uuskari.

Neljandas geimis tulid sisse Evandro ja Sinnkonen, ehk mängiti kolme nurgaründajaga ja Uuskari sai lõpuks diagonaali kohal puhkust. Evandro servidest asuti juhtima 5:1, blokiga suurendati edu 13:6-le, Wolanski lõi 19:10 ja Tamme lõi 25:18.

„Tahtsin anda Uuskarile puhkust, kuid võime kolme nurgaründajat kasutada ka tulevikus,“ tõdes Ioannis Kalmazidis, lisades, et meeskond peab olema valmis kõigeks, sest kunagi ei tea, millised olukorrad võivad tulla ning selleks tuleb valmistuda plaaniks B.

„Meil on vaja tööd teha vastuvõtuga, rünnakuga on asjad korras. Meeskond on hetkel väsinud, sest sel nädalal olid väga rasked trennid ja mehed pole värsked, kuid ma tean seda. Järgmisel nädalal saab olema kergem ja meeskond värskem.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.