main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Positiivsete emotsioonidega. Allan Mehik

Positiivsete emotsioonidega. Allan Mehik

Saaremaa Võrkpalliklubi sõidab Hispaaniasse võidu järele

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.02.2020
12:58

Saaremaa Võrkpalliklubi sõitis täna neljapäevasele CEV Challenge Cupi korduskohtumisele Hispaania klubi Almeriaga täis usku, et vaatamata kodus saadud 2:3 kaotusele ei ole võimalus jõuda järgmisse ringi kusagile kadunud.

Meeskonna peatreener Iannis Kalmazidis ütles, et keegi ei oska täpselt öelda, mis saada võib, kuid võimalused on 50:50 ja alustatakse nullist. “Nemad peavad võitma mängu ja meie peame võitma mängu,” märkis ta.

“Meie mõtetes ongi ainult võit, olgu see siis 3:0, 3:1 või 3:2. Ka hispaanlased peavad samamoodi mõtlema ja nad ei saa tulla mängule, et võtame kaks geimi ära. Oleme tasa, tunneme teineteist ja tuleb väga tõsine kohtumine.”

Iannis Kalmazidise hinnangul on kindlasti elemente, kus meeskonnal on vaja juurde panna ja on asju millega peab väljakul kohanema. Suuri muudatusi pole peatreeneri sõnul vaja siiski teha. “Eelmises kohtumises otsustasid neljanda ja viienda geimi lõpus väga väikesed detailid. Tähtis on edukalt kontrollida nende suuri ründajaid,” lausus ta.

Kalmazidis lisas, et meeste mänguks ettevalmistamisel on füüsilisest võimekusest keerulisem mentaalse valmisoleku leidmine. “Oleme treeninud väga tõsiselt, aga vaimselt on keerulisem, sest peame oleme keskendunud ja tegema hea mängu. See on tõsine väljakutse,” leidis ta.

Ka meeskonna liidri Keith Puparti hinnangul on seisud korduskohtumise eel võrdsed ja seepärast minnakse kindlasti võitma. “Kes Hispaanias võidab läheb ka edasi ja seepärast tuleb seal kindlasti tuline andmine,” avaldas nurgaründaja oma seisukoha.

“Me peaks natuke vähem rabistama, sest kodumängus andsime lihtsate pallidega neile võimaluse. Need punktid, mis meile pakutakse tuleb kindlamalt mängida ja küll ta siis ära tuleb. Olen väga optimistlik, küll me selle võidu sealt välja võlume.”

TalTechi meeskonnas palliv saarlane Janno Õunpuu ütles, et ta ei tea küll millises karukoopas Saaremaa seda mängu mängib, aga ta arvab, et võimalused on väga head. “Esimeses mängus oli näha, et mõlema tase on korralik,” sõnas ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.