main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng on käimas. Allan Mehik

Mäng on käimas. Allan Mehik

Saaremaa mängib Almeriaga 10 000 eurole

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
12.02.2020
05:44

Euroopa Võrkpalliliit toetab esmakordselt auhinnarahaga ka CEV Challenge Cupil veerandfinaali jõudnud võistkondi ja nii on Saaremaa Võrkpalliklubil võimalik Almeria alistamisega teenida 10 000 eurot.

Saaremaa Võrkpalliklubi mänežer Hannes Sepp ütles, et kindlasti oleks 10 000 eurot klubi eelarve täitmisel abiks. “Tore kui saab ja see aitaks natukenegi kulusid katta,” märkis ta, lisades, et preemia oleks meeldiv leevendus, kuigi kulusid niikuinii tagasi ei teeni.

“Üks erusarja ring maksab klubile sõltuvalt vastase asukohast aga 15 – 20 000 eurot. Ka kodumäng tähendab meile kulusid, kuna klubil tuleb kanda ka kõik kohtunike päeva- ja sõidurahad.”

Hannes Sepa sõnul on meeskonna peamine eesmärk siiski eeskätt sportlik ning see on pääs järgmisse ringi, et võtta ette järgmine tugev vastane, kelleks on eelduste kohaselt Itaalia klubi Milano.

CEV Challenge Cupi võitjatele on rahvusvahelise alaliidu poolt toetuseks 50 000 eurot, ehk mida kaugemale klubi jõuab seda suuremad on summad. “Kui meil peaks õnnestuma Almeria võita, siis edasi on ükskõik, kes meile vastu tuleb – läheb raskemaks ja kerge ei saaks olema. Milano oleks selge favoriit.”

Võrkpalli Eurosarjade auhinnafond nii meestel kui naistele on kokku 5,3 miljonit eurot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.