main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Start on antud. Jaak Nirgi

Start on antud. Jaak Nirgi

Jääpurjetajad EM-il teisel ja kolmandal kohal

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
11.02.2020
09:11

Esmaspäeval algasid Rootsis Orsasjöni järvel Euroopa meistrivõistlused jääpurjetamises klassis Monotüüp XV, kus stardis ka saarlased.

Jää peal olnud vesi ja puhaguline tuul tegid olud üsna keeruliseks. Avapäeval peetud nelja sõidu järel juhivad Oleg Vasilev ja Ruslan Rudenko Venemaalt 11 punktiga. Järgnemas on aga saarlaste meeskonnad – Indrek Aavik ja Siim Valgre hoiavad teist kohta 12 ja Ott Kolk ja Juhan Kolk kolmandat kohta 14 punktiga.

Monotüüp XV klassi Euroopa meistrivõistlused sõidetakse Rootsis Orsasjöni järvel 10.-14. veebruarini. Osalemas on 24 meeskonda kuuest riigist.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.