main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sidemängija Reto Gieger ja diagonaalründaja Daniel Maciel saavad kokkumängu harjutada. Alver Kivi

Sidemängija Reto Gieger ja diagonaalründaja Daniel Maciel saavad kokkumängu harjutada. Alver Kivi

Saaremaa Võrkpalliklubi alustab kontrollmängudega Soomes

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.09.2019
07:57

Saaremaa Võrkpalliklubi mängib nädalavahetusel Soomes Oliver Lüütsepa koduklubi Akaa Volley poolt korraldataval turniiril, kus võõrustajate ja saarlaste kõrval osalevad veel Lempo Volley, Vantaa Ducks, Hurrikaani ja Tuto Volley.

“Meid kutsuti sellele turniirile osalema,” ütles Saaremaa meeskonna mänedžer Hannes Sepp. “Soomlased on ikka Eestis käinud ja miks mitte ka ise seal käia. Samas on ju hea kohtuda nendega, kellega kogu aeg ei mängi, sest Tartu ja Pärnuga jõuame me siin omavahel mõõtu võtta küll ja küll. Lisaks on mõlema Eesti klubiga kavas niikuinii mõned kontrollkohtumised.”

Hannes Sepp ütles, et sportlik tulemus ei ole sellel turniiril oluline ning peamine eesmärk on pärast tõsiseid treeninguid palliga tuttavaks saada ja leida väljakul teineteise mõistmine. Kindlasti annab treener mänguaega kõigile meestele.

“Senised treeningud on läinud plaanipäraselt ja hakkame jõudma sinna, kus soovime,” lausus mänedžer. “Usun, et rahvas saab näha senisest veelgi paremal tasemel võrkpalli, sest kahe eelmise aastaga võrreldes peaks meeskond olema märksa tugevam.”

Tänavune Credit24 hooaeg algab Saaremaa Võrkpalliklubile 2. oktoobril mänguga TalTechi vastu võõrsil, kodus saab meeskonda esimest korda näha 5. oktoobril BIGBANK Tartu vastu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.