main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Medalite versioonid. ThisisGuernsey

Medalite versioonid. ThisisGuernsey

Guerneseyl valitakse Saarte mängude medaleid

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
05.09.2019
07:55

2021. aastal Guernseyl toimuvate Saarte mängude kolm medalite varianti on välja valitud ja nüüd saavad inimesed langetada oma lemmiku osas hääletamisega lõpliku valiku.

Medali kavandite konkurss toimus 1. märtsist 31. maini ja kokku esitati 70 varianti. Kolm paremat valisid välja mängude korralduskomiteest Mary Perkins ja Rob Girard ning sportlased Tom Hollingsworth (ujumine), Lisa Gray (vibusport) ja Sarah Garbutt (sulgpall).

Kõik valimisel osalenud olid vaimustuses konkursile esitatud medalite heast kvaliteedist. “Mina valisin midagi sellist, mis oleks senistest täiesti erinev,” rääkis Sarah Garbutt This Is Guernseyle.

Variant A näitab Guernsey lippu esiküljel ja Guernsey vappi tagaküljel fraasiga “inspireerivad saarlased”. Medali kuvamiseks pakutakse vaigust valmistatud väikest põhiosa koos Guernsey graniidist killustikuga.

Variant B kujutab esiosa Guernsey kontuuri ja välisringil 23 liiget saart, kes kõik tulevad kokku Guernseyle, et osaleda 2021. aasta mängudel.

Samal ajal koosneb variant C kahest elemendist. Metallilise osa keskel on Guernsey münt ja seejärel istub medali taga vaikketas, mis sisaldab Guernsey graniiditükke. Esiküljel olev trossilaadne kaabeldusmuster esindab Guernsey merekultuuri ja seda leidub ka traditsioonilistes Guernsey džemprites.

Päikesepiste motiivi olemasolu näitab, et kanalisaared on Briti saarte üks päikselisemaid kohti. Metallist paelad ja kinnitus konstrueeritakse medali enda jaoks eraldi ning need võivad hõlmata erinevaid üritusi ja distsipliine.

Hääletuskanalid on avatud septembri lõpuni ja lõplikud tulemused kuulutatakse välja oktoobris. Lisaks aule näha, et oma kujundust mängude kõigil medalitel, saab üldvõitja ka oma mälestusmedalite komplekti ja talle antakse võimalus medaleid tutvustada ühel mängunädala üritusel. Kõik teised finalistid saavad VIP pääsme mängude avatseremooniale.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.