main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eddie Rivera vastuvõtul. Irina Mägi

Eddie Rivera vastuvõtul. Irina Mägi

Saaremaa VK tunnistas kodusaalis Pärnu VK paremust

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
07.10.2018
19:56

Nädalavahetuse oodatuimas meeste võrkpalli meistriliiga kohtumises võitis Pärnu VK Kuressaares Saaremaa VK kindlalt 3:1 võidu.

“Me ei leidnud täna ühegi vastase elemendi vastu rohtu,” tõdes peatreener Urmas Tali. “Rünnakul tehti meie bloki kaitse vastu puhas töö ja meil oli lubamatult palju oma vigu esimeses geimis, kohas mis oleks sisselamiseks vaja läinud. Pärnu oli igal pool võimsam, kui meie.”

Saaremaa kaotas kaks esimest geimi 19:25 ja 21:25, võitis kolmanda 25:23, kuid hävis neljandas 14:25. “Kolmanda geimi nad siin andsid meile, ega me ei võtnud seda,” märkis Urmas Tali, lisades, et neljandas läksid pärnakad selle hooga edasi, mis neil kogu aeg sees oli ja tema meestel ei olnud juurde panna midagi.

Kui nüüd on tunnistatud nii Tartu, kui Pärnu kindlast paremust peaks Urmas Talil olema mõttekohti küllaga. “Me ei saa ikkagi kuidagi seda palli maha,” kurtis ta. “Kui on võimalused, siis tuuakse need ikka kuidagi üles. Servivastuvõtt võib ükskõik kui hästi käes olla, aga meie mängu loetakse praegu ikka väga hästi. Eks me peame kiirust juurde panema, aga see on riskantne teema, sest kui vastuvõtul midagi ei klapi, siis tähendab kiirus seda, et veelgi rohkem tuleb vigu sisse. Ta on selline õhkõrn mängu praegu ja peame igal pool paremaks saama.”

Urmas Tali hinnangul on hooaeg siiski veel noor, kuigi punktid on kallimad, kuna mänge on vähem. “Oleme tugevate vastu kaotanud, aga teiste vastu on oma vaja ära võtta, teine ring on veel mängida ja lätlased lähevad ka järjest paremaks,” lausus ta.

Saaremaa edukaim oli 15 punktini (+10) jõudnud Eddie Rivera, nii Siim Põlluäär kui Siim Ennemuist lisasid kumbki 8 punkti (efektiivsuse näitajad vastavalt -1 ja +2).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.