main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristo Kallas lõi kaks väravat. Alver Kivi

Kristo Kallas lõi kaks väravat. Alver Kivi

Kuressaare duublile võõrsilt võit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.10.2018
19:40

FC Kuressaare II võitis jalgpallimeistrivõistluste teise liiga Lääne tsoonis võõrsil turniiritabeli viimase Raplamaa JK 4:2.

“Oli raske väljak ja rõhusime sirgjoonelisele jalgpallile ja eesmärk oli taga võimalikult vähe eksida,” rääkis treener Sander Viira. “Väärisime võitu rohkem, meil oli võimalusi, aga ka õnne. Kui esimesel poolajal käis mäng käest kätte, siis teisel olime veidi paremad.”

Esimene poolaeg võideti Aivar Jänsi väravast 1:0, kuid pärast vaheaega lasti vastastel viigistada. Siis lõi Kristo Kallas 2:1, kuid taas suutsid väljakuperemehed viigistada. Edaspidi lõid väravaid vaid saarlased, sest esmalt tegi Reivo Vinter seisuks 3:2 ja lõppskoori vormistas Kallas penaltist.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.