main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sõit võidu nimel. Ott Tänak facebook

Sõit võidu nimel. Ott Tänak facebook

Ebaõnn Walesis langetas Ott Tänaku kokkuvõttes kolmandaks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
07.10.2018
21:40

Laupäeval Walesi rallil auto purunemise tõttu katkestama pidanud Ott Tänak oli pühapäeval rajal tagasi ja võttis punktikatse teise kohaga 4 punkti. Maailmameistrivõistluste kokkuvõttes langes saarlane paraku kolmandaks.

“Me olime ülimalt lähedal oma unistuste nädalavahetusele,” rääkis Ott Tänak. “Isegi pärast seda laupäevast väga keerulist ja emotsionaalset päeva, olen ma siiani tõsiselt õnnelik tiimi poolt tehtud suurepärase töö ja pingutuse eest peale Türgi rallit, et autot veelgi rohkem edasi arendada.”

Ott Tänak ütles, et kuigi nad tundsid laupäeva lõunal, et töö on juba suures osas tehtud ning jääb vaid tulemus ära vormistada, siis tegelikkus näitas, et rallispordis on kõik võimalik. “Halvad asjad kipuvad juhtuma just siis, kui neid kõige vähem ootad,” tõdes rallipiloot.

Ralli võitis Senastien Ogier, kes edestas Jari-Matti Latvalat 10,6 ja Esapekka Lappit 35,1 sekundiga. Enne kahte viimast Kataloonia ja Austraalia rallit on liider Thierry Neuville 189, teine Sebastien Ogier 182 ja Ott Tänak 168 punktiga kolmas.

“Võitlus meistritiitli peale läks taaskord raskemaks, aga meil on konkurentsivõimeline Yaris ning üheskoos iga tiimiliikmega suudame jääda tugevaks ja liikuda ühiselt edasi. Pinget meil enam peal ei ole, tuleb vaid minna ja anda endast maksimum ning võtta viimasel kahel etapil kõik, mis võtta annab,” märkis Ott Tänak.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.