main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskond on teeninud punkti. Allan Mehik

Naiskond on teeninud punkti. Allan Mehik

Saaremaa naiskond alustas poolfinaale kaotusega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.03.2019
20:27

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistluste esimeses poolfinaalis kaotas Saaremaa võõrsil TalTech/Tradehousele kindlalt 0:3 (16:25, 23:25, 21:25)

“Ei mina ega mängijad pole mänguga üldse rahul,” rääkis peatreener Peeter Vahtra. “Mis üle võrgu tuli põrkas meie kätest vales suunas ja palju oli vigu oma löögile. Andsime neile geimi jagu punkte, TalTech hoidis lihtsalt oma mängu. Tegelikult domineerisid nad kohe algusest peale, olid paremad ja kindlamad. Meie potentsiaal jäi kasutamata.”

Saaremaa resultatiivsemad olid Dorit Heinastu 13 ja Kaisa Õunpuu 12 punkti. TalTechi jaoks muudab võidu magusamaks teadmine, et põhiturniiril jäädi Saaremaale kahel korral 0:3 alla.

Uuesti kohtutakse pühapäeval kell 15 Kuressaare Spordikeskuses ja Saaremaa vajab kindlasti võitu.

“Selg on vastu seina,” tõdes Peeter Vahtra. “Loodame väga, et kahte sellist päeva ei ole. Naiskond on näidanud, et saab küll ja osatakse mängida.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.