Saaremaa Limbažile võimalust ei jätnud

Kategooriad: Võrkpall
03.10.2018
21:18

Koosseisuga katsetanud ja mitmetele mängumeestele võimaluse andnud Saaremaa VK võitis kodusaalis OC/LIMBAŽI 3:0.

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises olid algkoosseisus nurgaründaja Mart Toom ja diagonaalründaja Sam Boehm. Kolmandas geimis sai väljakule ka Robin Alba ja Helar Jalg oli tõmmanud selga libero särgi.

“Täna said rohkem mänguaega Sam ja Mart ning ka Eddiele (Rivera) on veel vaja tegutsemiseks kohanemiseks aega anda,” rääkis peatreener Urmas Tali, kelle sõnul oli tõsine treening, kus vastane hakkas päris tõsiselt vastu.

Saaremaa võitis kaks esimest geimi võrdse tulemusega 25:23, kusjuures paremus pandi maksma alles lõpuosas. Kolmandas saadi aga kohe hoog üles ja lätlased suruti 25:12 tulemusega lõplikult põlvili.

“Kahes esimeses pidime ikka päris tõsiselt pingutama ja mehed ei toimetanud kõige paremini,” tõdes Urmas Tali. “Parandamise ruumi on veel küllaga pea igas elemendis. Artis Caicsi ja Eddie Rivera koostöö oli juba päris ladus, kuid ka siin oleks vaja mäng kiiremaks saada. Kuuenda käigu jaoks on veel ruumi.”

Parimatena tõid Samuel Boehm 16 ja Eddie Rivera 15 punkti.