main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sõiduks valmistumas. Ott Tänak facebook

Sõiduks valmistumas. Ott Tänak facebook

Ott Tänak ootab Walesis head tulemust

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
03.10.2018
08:37

Nädalavahetusel sõidetavale Walesi rallile läheb autoralli maailmameistrivõistluste üldarvestuses teises kohal olev Ott Tänak suurte lootustega.

“Tavaliselt on Suurbritannia ralli võistlus, mis mulle meeldib,” tunnistas Ott Tänak. “Ideaalses maailmas ootaks ma kuivi teeolusid ja kiireid teid, kuid nagu kõik teavad ei saa sa loota millelegi, kui on tegu Walesi ilmaga.”

Rallipiloot ütles, et seal tehtud testide ajal sadas päris palju ja nii oli palju kokkupuudet mudaga, mis oli testideks perfektne. “Me saime teha auto arendamisel ära väga palju ja ma usun, et tegime head tööd ja nüüd saame vaadata kuidas saame konkureerida meie rivaalidega. Nüüd on meistrivõistlustel kõik võimalik ja mul on selles osas mida suudame Britannias hea tunne.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.