main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasmus Saar koondises. Eesti Jalgpalli Liit

Rasmus Saar koondises. Eesti Jalgpalli Liit

Kolm FC Kuressaare mängijat U19 koondises

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
04.10.2018
08:28

Eesti võõrustab kõrgetasemelist jalgpalli EM-valikturniiri, kui Rakveres ja Tallinnas saab oktoobrikuus kaasa elada meie U19 koondise heitlustele Taani, Soome ja Itaalia vastu. Eesti esialgsesse koosseisu kuulub 21 mängijat, FC Kuressaaret esindavad Mairo Miil, Rasmus Saar ja Oliver Rass.

Eesti koondis mängib oma mängud Rakvere linnastaadionil. Turniir algab meie jaoks 10. oktoobril, kui kohtume Itaaliaga. Samal ajal on Kadriorus vastamisi Soome – Taani. Teises voorus, mis peetakse 13. oktoobril, kohtub Eesti Taaniga ning Itaalia mängib Tallinnas Soomega. Otsustavad mängud peetakse 16. oktoobril, kui Eesti vastaseks Rakveres on Soome ning Kadriorus kohtuvad Taani – Itaalia.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.