main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eesti koondis. fiba.com

Eesti koondis. fiba.com

Gert Kaldmäele MM-il võit ja kaotus

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
04.10.2018
08:29

Eesti U23 koondis kooseisus Joosep Russak, Jaagup Russak, Gert Kaldmäe ja Kermo Normann alustas täna Hiinas Xi´anis 3×3 maailmameistrivõistlusi. Avapäev tõi eestlastele ühe võidu ja kaotuse, vahendab basket.

Esimeses mängus läks Eesti vastamisi Indoneesia koondisega. Suuri probleeme eestlastel vastaste alistamisega ei tekkinud, kohtumine võideti numbritega 22:8.

Väga tasavägises punkt-punkti mängus Ungari vastu pidid meie mehed vastu võtma napi 21:18 kaotuse. Alagrupiturniir jätkub 5.oktoobril, kui Eesti läheb vastamisi Läti ja Mongooliaga. Lätlased alistasid Mongoolia 21:14 ning läheb täna veel vastamisi Indoneesiaga. Ungari sai Mongooliast jagu 15:12.

Mängude ajakava:

  1. oktoobril, kell 8:40: Eesti vs Mongoolia
  2. oktoobril, kell 10:20: Eesti vs Läti

U23 sarjas on tegemist esimeste FIBA 3×3 maailmameistrivõistlustega, kuhu Eesti noormeeste koondis pääses tänu FIBA reitingupunktidele.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.